GERGİ TAVANAçılışımıza özel! Gergi tavan Fiyatları

m2si 50 TL'den başlayan fiyatlarla!

GERGİ TAVAN VE ÇEŞİTLERİ

Gergi tavan denildiğinde akla gelen tavanda bulunan gökyüzü, her türlü manzara veya değişik görseller den oluşan bir vurgu aklımızda kalan olsa da. Aslında gergi tavan halk arasında barrısol veya germe tavan diye adlandırılan. Tavanlarda ve duvarlarda uygulanabilen bir üründür PVC malzemeden üretilmiştir toz tutmaz, su, nem geçirmez ses ve ısı yalıtımına katkısı vardır boya bakım gerekmez sabunlu suyla siline bilinir. Transparan (barrisol) ışıklı doku veya dijital baskılı, lake, saten ve mat çeşitleri vardır. Ülkemizde çoğunlukla uygulanan gergi tavanlar yüzde 90 transparan( barrısol) baskılı veya baskısız yapılan modelidir. Son zamanlarda lake uygulamalar başlasa da firmamız Uniqceiling Türkiye'de ilklere imza atmaktadır. Barrisol ve lake tavanın yanında ilk olarak saten ve mat gergi tavan uygulamalarına başlamıştır, kapalı mekanlarda başka hiçbir sisteme gerek duymadan bütün tavanlarınızın her yerine uygulanabilen ürünlerimiz istediğiniz şekil ve desenlerle hayalinizdeki tavanlara kavuşabilirsiniz. Firmamızın bu alanda yurt dışında yılların verdiği tecrübeyle siz değerli müşterilerimize hızlı ve ekonomik olarak, hizmete hazırdır.

Geçtiğimiz yıllarda son derece ün kazanan gergin tavan çözümleri günden güne yeni teknolojilerle sizlere sunuluyor. Görmeyi hayal ettiğiniz bir manzaranın içinde sürekli kendinizi hissedeceğiniz aşikâr. Sınır tanımayan, uçsuz bucaksız doğa tasvirleri ve figürleri tamamen sizin için tasarlanıyor. Dayanıklı malzeme ve özverili işçilik ile sektördeki yerimizi alıyoruz. Gergi tavan yöntemi diğer tavan yöntemlerinden biraz daha kısa sürede imal edilebilir ve montajı gerçekleşebilir. Yaşadığımız mekânlarda, çalıştığımız ortamlarda, işletmelerde de çok sık karşımıza çıkan gergi tavan hem fiyatı hem de şık tasarımlarıyla değişik zevklerin ihtiyaçlarına çözüm üretiyor. Gergi tavan türünün çeşitlilik açısından birden fazla çeşit barındırması en önemli özellikleri arasında yer alıyor. Tek bir renk yerine birden fazla renk karışımı ile de gergi tavan seçebilirsiniz.Birçok sektörde kullanılan gergi tavan yıllarca tercih edilecek gibi gözüküyor. Sizler de bu sağlığınıza ve çevrenize dost gergi tavanları uygun fiyatlarla firmamızdan temin edebilir pratik çözümlerle evinizi dekore edebilirsiniz. Yeni evinizi birbirinden güzel motiflerle yaşam kılavuzu haline getirin ve böylece sınırlarınızı ruhunuzla beraber genişletin.

GERGİ TAVAN ÖZELLİKLERİ

  •  Gergi tavan modellerimiz sudan hiçbir şekilde etkilenmez ve nem tutmaz.
  • Gergi tavan bakım ve boya gerektirmez herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumda müşteri temslcilerimizle irtibata geçebilirsiniz.
  • Gergi tavan rahat bir şekilde çok fazla temizleme maddesi gerekmeden temizlenebilir.
  • Gergi tavan modellerimize aydınlatma entegre edilebilir.
  • Gergi tavan arka cephesinden ışıklandırma yapılarak ortama soft bir hava katılabilir.
  • Gergi tavan hafiftir. Ağır bir kumaş değildir.
  • Gergi tavan hiç bir şekilde alev almaz.
  • Gergi tavan temizlenebilir olduğundan dolayı hijyenik tutulabilir.

BİZE ULAŞIN
Arayın Whatsapp