HİZMETLERİMİZ

UNIQCEILING

UNIQCEILING HİZMETLERİMİZ

Gergi tavan, Barrisol Tavan, Lake Tavan, Satan Tavan ve Mat Tavan uygulamaları,kısaca iç mekan için her nevi görsel uygulama konusunda uzman ekip ve ekipmanlarımızla siz müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Gergi Tavan

Gergi tavan ya da diğer bir deyimle germe tavan dekorasyon projelerinde tasarımlar yapabilir bu tasarımları sizin için gergi kumaşa baskı yapabilir ve istediğiniz her hangi bir özel alana montajını yapar ve uygulayabilir. Personel açısından son derece uzman genç ve dinamik bir kadroya sahiptir. verilen işleri zamanında teslim eder ve hizmetlerinin kalitesini garanti eder. Hizmet kalitesini gergi tavan sektöründe yaptığı yüzlerce referans işle kanıtlamıştır.

Lake Tavan

Lake gergi tavanlar oldukça şık ve dekoratif görünürler. Şüphesiz en özel tarafı ise boya, tamir ve bakım istemezler. Zamanla tavanlarda oluşabilecek rutubet lekeleri, dökülme, sarkma, kirlenme vb. gibi olumsuzlukların hiç birini lake gergi tavanlarda yaşamazsınız. Ayrıca son derece temiz ve hızlı montajı sayesinde eşyalarınızı bile yerinden oynatmadan çok kısa bir süre içerisinde uzun yıllar ilk günkü görünümüyle tavanlarınızı zenginleştirecek gergi tavan kaplaması yaptırabilirsiniz.

Saten Tavan

Uniqceiling Saten Tavan hizmetlerindeki uzmanlık ve deneyimini sizinle paylaşmaya devam ediyor.Rusyadan sonra türkiyenin her yerinde faaliyetlerine devam eden firmamız hizmetlerini devam ettirmektedir.Her türlü keşif ve teknik destek için lütfen bizi arayınız.

Arayın Whatsapp